Drewniana woliera czy metalowa klatka?

Nie piszemy pozytywnie o wolierach dlatego, że to właśnie my je tworzymy. Piszemy o nich ponieważ lata doświadczeń pozwalają nam twierdzić, że drewniane woliery to najlepsze domy dla naszych gryzoni. 

Dlaczego warto kupić drewnianą wolierę dla szynszyli?

  • Szynszyle w wolierze są znacznie cichsze i mniej zauważalne, niż w typowej, metalowej klatce. Drewniane półki i stabilna konstrukcja sprawiają, że każdy skok jest tłumiony i mniej odczuwalny nawet w nocy.
  • Niektórzy z Was mają opory przed wstawieniem metalowej klatki do eleganckiego salonu czy pokoju dziennego. Drewniana woliera przypomina gustowny mebel, w którym po prostu mieszkają zwierzęta. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor i gotowe. Woliera doskonale wpasuje się do każdego domowego wnętrza.
  • Woliera jest w pełni bezpieczna dla szynszyli. Plastikowe kuwety, które najczęściej spotykamy w zwykłych klatkach mogą szkodzić gryzoniom, które często je podgryzają.
  • Szynszyle to zwierzęta nocne, które w dzień potrzebują miejsca do spoczynku. Cichego i nieco ciemniejszego miejsca, którego trudno szukać w zwykłej klatce. Woliera dla szynszyli jest zakryta od góry i może być zakryta od boków. Dzięki temu światło dzienne nie przeszkadza szynszylom w odpoczynku.
  • Drewniana woliera dla szynszyli to mebel dla osób, które lubią rzeczy wysokiej jakości, stworzone z pasją i zamiłowaniem do zwierząt.

Dodaj komentarz